Vaše ohlasy


Jméno:
Kolik je tři plus tři? (Ochrana proti spamu, napište číslici):

Napište svou referenci:


Ivana

Radka i Markéta jsou milé, vždy výborně připravené a naladěné, profi. Na cvičení s nimi se vždy těším a po něm odcházím "lehčí", protaženější a spokojenější.

Jana Bártová

Moc ráda se připojuji k ohlasům na pilates s Radkou a Markétou. Já tedy chodím do kurzu k Radce, ale párkrát jsem si nahrazovala u ranního kurzu u Markéty, tak si dovolím hodnotit I Markétu. Na pilates se vždy těším – nejen na cvičení, ale také na velmi příjemnou a přátelskou atmosféru, kterou obě dámy opravdu umí. Snad dělám I mírné pokroky, ale stále občas zápasím se základním prvkem – správným dýcháním . Oceňuji individuální přístup – pro správné provedení cviků je velmi důležitý. Pilates každému doporučuji, jsem moc ráda, že jsem začala a ještě raději budu pokračovat. Děkuji touto cestou Radce i Markétě, jsou perfektní a stále pozitivní, vždy odcházíme s úsměvem a příjemným pocitem, že jsme pro sebe něco udělaly/li. Jana

Markéta V.

Hodiny s Markétou jsou moc fajn a pestré, vždy zaměřené na něco jiného, s jinými pomůckami. Vždy když jdu z hodiny, cítím se příjemně protažená a načerpaná novou energií. Děkuji.:)

Jana

S pilates jsem začala přibližně před rokem. Před tím jsem si dost naivně myslela, že cviky zvládnu sama – podle instrukcí na DVD. Dnes vím, že správné provedení jednotlivých cviků se bez dozoru zkušené lektorky opravdu neobejde – tedy u mne určitě. Radana je perfektní – oceňuji především její přístup k nám a stále dobrou a pozitivní náladu. Na každou další hodinu se těším – samozřejmě mám své oblíbené cviky, ale vím, že je nutné je střídat i s těmi náročnějšími a těžšími. Každému nyní pilates doporučuji a také doufám, že se zlepšuji i když nevím, jestli má Radana stejný názor … Hezký den

Pavlína H.

Na hodinu cvičení s Radkou se vždy moc těším, odpočinu si od běžných starostí a mohu myslet jen sama na sebe. Doporučuji pilates všem, kteří potřebují rozhýbat své ztuhlé tělo.

Hana V.

Lekce pilates s Radkou jsou fajn - pohodové, promyšlené lekce zaměřené pokaždé trochu jinak. Radka vše perfektně vysvětlí. Na rady pro držení těla apod. si často vzpomenu i přes den, za což jsem ráda. Vyhovuje mi malý počet lidí na hodinách a milá atmosféra. Děkuji a mohu jen doporučit!

Pavlína S.

Cvičení s Radkou je balzámem po těle i po duši. Záda, nohy, ruce, nic nebolí. Radka vždy pomůže, poradí. Hodiny jsou pokaždé jinak vedené, moc prima.
Doporučuji všem

Marie

Radko,po pěti letech jsem se vrátila ke cvičení,po kterém citelně ustupují bolesti mých zad. Sedavé zaměstnání a k tomu dvě malé děti jsou zárukou života s bolestí páteře, která byla před půl rokem nesnesitelná. Děkuji i za těch pár hodin v příjemném prostředí, v malé skupině, které se věnujete "jako by byla vaše vlastní". :-) Těším se na nový kurz a udělám všechno proto, abych u cvičení mohla zůstat co možná nejdéle. Pilatesu s Radkou zdar! A válcům zvlášť!
Maru

Lenka Jedličková

Lekce pilates jsou moc príma,vždy se na ně těším. Cvičení mi pomáhá naučit se víc vnímat své vlastní tělo, dopřát mu to správné protažení a relax.Hodiny jsou pestré,zajímavé,odcházím z nich vždy s větší chutí dělat to, co mě ten den čeká.
Děkuji za skvělé vedení cvičebních hodin.
Lenka

Dana H.

Lekce Pilates s Radkou jsou pro mě balzámem pro tělo i duši :-). Po dvou letech cvičení jsou výsledky na mých zádech více než znatelné, Radka vše skvěle vysvětlí, dbá na precizní provedení cviků, poradí, poopraví.
Hodiny jsou pestré, pokaždé se naučíme něco nového, oceňuji skvělou atmosféru.
Jsem moc ráda, že mohu kurzy navštěvovat, nejen že si srovnám záda, ale provětrám i hlavu...
Děkuji!

Lucie N.

Pilates jsem objevila úplně náhodou, potřebovala jsem začít cvičit a chtěla jsem pro začátek cokoliv, kromě aerobiku. Moc mě to nadchlo a je to hlavně přístupem Radky,která to umí bezva vysvětlit a vytvoří vždycky příjemné přátelské prostředí, takže si člověk super zacvičí a zároveň odpočine :-)Díky

Lucie J.

Ráda bych přidala své pozitivní hodnocení.U civičení si odpočinu psychicky a mé tělo zaměstná fyzicky. Rozhodně při pravidelném cvičení cítím zlepšení a záda mě tolik nebolí, snažím se myslet na rady instruktorky Radky i v běžném životě. Cvičení s Radkou doporučuji a její hodiny hodnotím na výbornou.

Jitka

Výborné cvičení,určitě ráda budu pokračovat v dalším roce! Začínají se mi rýsovat a používám svaly, o kterých jsem ani netušila, že je mám :)) Skvělé je jednoduché a přesné popsání jednotlivých cviků s přirovnáváním pro správné provedení! Děkuji.

Kateřina H.

Kurzy Pilates s Radkou jsou bezva. Tělo se protáhne a posílí a mysl si odpočine. S Radkou cvičím v podstatě 2 roky a musím říct, že Pilates už mám pod kůží i mimo cvičení. Své pohyby a správné držení těla si kontroluji v podstatě stále. Jde to samo, je to pouze o návodech, díky za ně Radu a jen tak dál:-).

Markéta

„Tak jsem celé pondělí a trošku i dnes cítila svaly na zádech, které jsem nikdy v životě necítila! Libuji si, jak to krásně bolí, protože je tím pádem jasné, že se svaly probraly z 39 leté letargie! Asi to oslavím!
Děkuji.“

Lenka C. a Eva H.

Co se týče hodnocení lekcí, jsou bezva! Rozhodně máme pocit, že nám pomáhají s problémy s našimi pošramocenými zády. Nejlepší jsou hodiny, kde rozhýbáváme pánev a bedra pomocí míčků.

Věra J. ( 45 let )

Pilates je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie a dnes i módním trendem. Dá se ( mělo by se ) provozovat i doma, ale na kurzech podtrhuji aktivní přístup lektorky, která dbá na správné provedení cviků. Cvičení v kolektivu má také svůj půvab a je motivací pro účastníky. Vřele doporučuji!